Anti-Aging medicína – Omládněte přirozenou cestou - Travel Fever

Kam se specializovaný obor medicíny, Anti-Aging, od svého zavedení před pěti roky posunul a co nového můžete na klinice podstoupit?


Jediná certifikovaná klinika Anti-Aging medicíny A2C se nachází v samém centru Starého města a překvapí vás svoji exkluzivní nabídkou omlazujících metod na světové úrovni. 


Anti-Aging medicína je nejnovější lékařský obor, který na základě nejnovější poznatků a neustálého vědeckého výzkumu dokáže nabídnout ucelený a komplexní program nejmodernějších diagnostických postupů a omlazujících procedur zacílených na všechny věkové skupiny – přesně podle poselství světové Anti-Aging medicíny, která říká, že základem kvalitního života je péče o zdraví a správný životní styl již od útlého věku. Primářka kliniky MUDr. Monika Golková pravidelně přednáší na světových Anti-Aging konferencích a je zárukou špičkové odbornosti tohoto lékařského zařízení. 

V listopadu oslavila A2C Anti-Aging Clinic pětileté výročí a v současné době se A2C řadí mezi nejprestižnější světové Anti-Aging kliniky.


Světově uznávaný test na potravinové intolerance
 

Stejně jako si v Los Angeles Angelina Jolie nechává testovat až 300 druhů potravinových intolerancí, také na klinice A2C umožňuje tento světově uznávaný ALCAT test vyřešit klientům řadu problémů. Od trávících a souvisejících s nadváhou, přes bolesti hlavy, deprese, kožní problémy a nedostatek energie.

V současné době je možné otestovat až 300 druhů potravin, mezi něž spadají také konzervanty, barviva, umělá sladidla a běžné látky, které mohou organismus poškodit.

BIO-Identická hormonální terapie
 

Suzanne Somers zase nedá dopustit na bio-identickou hormonální terapii a přesně takovou si na A2C Clinic můžete dopřát. Nejprve pomocí komplexního hormonálního vyšetření odhalíme všechny nedostatky a výkyvy v těle a následně vytvoříme individuální hormonální terapii pomocí bio-identických hormonů přímo na míru. Bio-identické hormony jsou naprosto totožné s hormony v našem těle, a tak jsou i nejpřirozenější co se týče jejich účinku. Aplikace hormonů je podle současných nejnovějších výzkumů nejšetrnější skrze pokožku, nedochází tak k poškození žaludku a jater.

Hollywoodské koktejly mládí
 

Speciálně vytvořené směsi látek s vysoce antioxidačním účinkem působí na celkovou regeneraci a rejuvenaci organismu. Zpomalíte tak procesy stárnutí organismu zevnitř, ale působení bude viditelné i navenek. Vaše pleť se pomalu stane projasněnější, vyhladí se drobné vrásky, zmizí váčky pod očima a rapidně se sníží tvorba pigmentových skvrn. Mimořádně efektivní složkou koktejlu jsou také extrakty kmenových buněk, které jsou schopny opravit poškozenou buněčnou informaci a především díky regeneraci organismu dokážou velkou vahou přispět ke zpomalení procesu stárnutí.


Testování mozkových neurotransmiterů
 

Nároky na výkonnost, rychlost a efektivnost mohou vést k přečerpání mozkových neurotransmiterů, které fungují jako energie a regenerace pro mozek. Snížená výkonnost, únava, nespavost a poruchy paměti jsou pak nejčastějšími příznaky nedostatečného množství mozkových neurotransmiterů. Díky otestování mozkových funkcí stanovíme substituční terapii s cílem restartování mozkových funkcí a podpory vlastní produkce neurotransmiterů.

Estetická dermatologie
 

Speciální aplikační pero Anteis je určené pro vymodelování a zpevnění povadlých kontur obličeje. Přirozeného a mladého vzhledu můžete docílit pomocí aplikace výplní a přípravků na mezoterapii. Aplikační pero pomáhá perfektnímu výsledku a minimalizuje vznik nežádoucích účinků – bolesti a otoku. Použitím těch nejkvalitnějších výplní zaručujeme dlouhodobý efekt a přirozenou krásu.

Komplexní genetické vyšetření
 

Komplexní genetické vyšetření je dnes součástí individualizované prevence. Umožňuje zjistit, jak cíleně předcházet nejrůznějším onemocněním a vyvarovat se zbytečných chyb při léčbě. Genetický test je pečlivě vybrán a ověřen týmem vědeckých pracovníků, aby následná terapie byla detailně zacílena dle výsledků.