TERAPIE

Jde Vám o to žít co nejdéle, nebo žít co nejdéle zdraví? Unikátní klinika medicíny proti stárnutí díky svým převratným diagnostickým a preventivním možnostem úspěšně prokazuje, že stárnutí je léčitelný stav. 
 

DESATERO A2C ANTI-AGING CLINIC 

“Jak se dožít aktivní stovky pomocí vědy”


I. Narovnáme Vaše hormony mládí, jako jsou DHEA, estradiol, progesteron, testosteron, růstový hormon a další. Tím obnovíme lepší regeneraci Vašich buněk a zvýšíme vitalitu i obranyschopnost organismu.

II. Nastavíme protizánětlivou individuální dietu pomocí revolučního ALCAT testu potravinové intolerance a aktivujeme sirtuiny, Vaše geny dlouhověkosti.

III. Na základě Vaší podrobné genetické a epigenetické analýzy utvoříme preventivní program na míru. Budete tak vědět, jaká konkrétní preventivní opatření je třeba pravidelně vykonávat, abyste se onemocněním spojeným se stárnutím buď zcela vyhnuli, nebo je výrazně oddálili.

IV. Vyšetříme hladiny Vašich mozkových neurotransmiterů a navrátíme Vám mladistvou energii, sebevědomí a dobrou náladu.

V. Provedeme komplexní analýzu Vašeho těla, zkontrolujeme Vaše biochemické parametry, nádorové markery a biochemii veškerých orgánů. Následně doplníme veškeré nutné mikrovyživující látky, které jsou základem pro správnou funkci buněk.

VI. Zanalyzujeme stres uvnitř Vašich buněk a nastavíme antistresovou terapii šitou přímo Vám na míru.

VII. Změříme Vaše telomery a budeme bojovat proti jejich zkracování.

VIII. Upravíme Váš spánkový rytmus, zkontrolujeme hladiny melatoninu a postaráme se o správnou funkci biologických hodin organismu.

IX. Urovnáme hormonální deficity v období zrychleného stárnutí v klimakteriu (menopauze) a mužské andopauze.

X. Zpomalíme stárnutí Vaší pleti a podpoříme Vaši individuální krásu. 

 

 

BIO-IDENTICKÁ HORMONÁLNÍ TERAPIE

REVITALIZAČNÍ TERAPIE

HOLLYWOODSKÉ KOKTEJLY MLÁDÍ 

PROGRAM DETOXIKACE A CHELACE  

PATENTOVANÉ MRAŽENÉ EXTRAKTY

REGENERAČNÍ MEDICÍNA