Plazmaterapie

Viditelné stárnutí pokožky je způsobeno zejména přirozenou ztrátou kolagenu a narušováním buněčných struktur v ní. Pleť tak ztrácí svou přirozenou barvu a jemnost, objevují se vrásky, kůže ochabuje a povoluje. Co takhle přestat projevy stáří maskovat a raději ten nemilosrdný proces zastavit? Díky plazmaterapii je to možné.


REGENERACE POKOŽKY OBOHACENOU KREVNÍ PLAZMOU


Co je plazmaterapie
 

Jednoduše: naše vlastní plazma bohatá na krevní destičky umí fungovat jako buněčný opravář a stimulátor. Dokáže unaveným buňkám nařídit obnovu a spravit ty poškozené, de facto tak dokáže pokožce zakázat stárnout a naopak přikázat mládnout. Nejčistější forma re-aplikace vlastní krevní plazmy je schopna aktivovat až 90 % růstových faktorů. Absence chemických aktivátorů nebo aditiv eliminuje riziko alergických reakcí a jakékoliv individuální intolerance.

Ošetřované oblasti 
 

Plazmaterapie je vhodná pro kteroukoliv obličejovou oblast, krk, dekolt nebo ruce. Využívá se ale také při léčbě řídnoucích a vypadávajících vlasů nebo aplikaci do kloubu při artrose.

Obličejové ošetření může probíhat metodou mezoterapie – mikrojehličkové techniky výživy pleti, nebo formou výplňování vrásek. V tomto případě je plazma navíc obohacena kyselinou hyaluronovou.

Efekt ošetření
 

Výsledky se dostavují už po prvním ošetření, a to zhruba během tří až čtyř týdnů. Obecně se doporučuje proceduru opakovat třikrát ve třicetidenním intervalu. Pleť je po ošetření na pohled i pohmat jemnější, zdravější, víc hydratovaná a viditelně nasycená zdravím.  Svraštělá pokožka se vypíná, vrásky se vyhlazují a mizí například i tmavé kruhy pod očima. 

 


Pro komunikaci s námi můžete využít i kontaktní formulář: