HISTORIE KLINIKY


A2C ANTI-AGING CLINIC založila v roce 2006 Monika Golková. Původně jako první soukromou ordinaci zabývající se oborem Anti-Aging medicíny. V této době byla medicína proti stárnutí v České republice naprosto neznámým oborem.

Mezi první vyšetření, která se na klinice tenkrát prováděla, patřilo například vyšetření biologického věku orgánů, testování potravinových intolerancí, genetické vyšetření, vyšetření oxidativního stresu v buňkách a infuzní regenerační terapie.

Hlavním cílem a posláním kliniky bylo již od prvopočátku dosažení co nejlepšího možného zdravotního stavu klientů. 

V duchu pravidel Anti-Aging medicíny a dle nejnovějších vědeckých poznatků nebylo primárně záměrem léčení nemocí a jejich následků, ale naopak.

Prioritou bylo nemocem předcházet a zároveň usilovat o dosažení a udržení co nejlepšího možného zdravotního stavu člověka v průběhu jeho přirozeného procesu stárnutí.

Z malé ordinace ležící v samém srdci Prahy vyrostla v průběhu 14 let privátní klinika. Lékaři se pravidelně účastní mezinárodních kongresů. Klinika proto může v praxi nabídnout nejnovější medicínské poznatky a postupy z celého světa.


DALŠÍ PROJEKTY
 


 

 

 Pro komunikaci s námi můžete využít i kontaktní formulář: