Odstranění drobných žilek a pigmentací kůže


Tento vysokovýkonný laser s unikátním systémem dynamického chlazení je určen k léčbě plošných pigmentací: některých typů slunečních a stařeckých skvrn, pih, mateřských znamének typu café-au-lait, dále k odstranění cizorodých pigmentů (amatérské, profesionální a poúrazové tetováže), permanentního make-upu, k zesvětlení tmavě pigmentovaných jizev apod. 

Pleť se před výkonem odlíčí, lékař ji jemně odezinfikuje. Na takto očištěnou pleť se přikládá koncovka laseru, která produkuje velmi silný přesně zaměřený světelný paprsek, který cíleně zasáhne pouze pigment ložiska, které chceme odstraňovat. Zde dojde jeho působením k rozmělnění pigmentů na mikroskopické části, které organismus postupně vyloučí. Lékařský zákrok laserem se provádí v několika sezeních dle druhu projevu, který chceme odstranit, jeho rozsahu, hloubce, barvě, množství, charakteru, typu pigmentu a kůže, genetické dispozici, věku, stupni postižení apod. Přesto může i opakované ošetření vést jen k částečnému úspěchu.

Hojení je individuální, někdy je patrné lehké zarudnutí, obvykle se ale ložisko tmavěji zbarví, někdy se mohou vytvořit puchýřky a stroupky, které je nutné nechat samovolně odloučit, nikdy se nesmí předčasně strhnout. Jde o známku destrukce odstraňovaného pigmentu.


V průběhu léčby laserem, tedy i v průběhu hojení, nevystavujte ošetřenou část těla slunečnímu záření a používejte výhradně lékařem doporučený přípravek s ochranným slunečním filtrem 25-50+. Klienti se sklonem k pigmentacím by měli výše uvedené dodržovat permanentně bez ohledu na laserový výkon. Ošetřené místo nestlačujte, neškrábejte ani případné puchýřky či stroupky nestrhávejte, ošetřujte dle pokynů lékaře a vyčkejte, až se samovolně odloučí.

 

 


Cévní poškození

Léčba cévních kožních poruch, jako jsou:


rozšířené ("popraskané") cévky na obličeji, nohou, hemangiomky, pavoučkové žilky, oheň, apod., dále například léčba bradavic či korekce jizev


Laser produkuje velmi silný přesně zaměřený světelný paprsek, který cíleně zasáhne pouze cévky ložiska, které chceme odstraňovat. Tento lékařský zákrok se provádí v několika sezeních dle druhu projevu, který chceme odstranit, na jeho rozsahu, hloubce, barvě, množství, charakteru, typu cévek a kůže, genetické dispozici, věku, stupni postižení apod. Přesto může i opakované ošetření vést jen k částečnému úspěchu. Optimální je provádět výkon na co nejsvětlejší kůži, aby bylo dosaženo co největšího efektu a předešlo se nežádoucím účinkům.
 

Hojení je individuální, patrné je pouze lehké chvilkové zarudnutí, případně otok. V některých případech (pravidelně při ošetřování cévek na nohou) se ošetřené místo tmavěji zbarví, výjimečně se mohou vytvořit puchýřky a stroupky, které je nutné nechat samovolně odloučit, nikdy se nesmí předčasně strhnout. V průběhu léčby laserem, tedy i v průběhu hojení, nevystavjete ošetřenou část těla slunečnímu záření a používejte výhradně lékařem doporučený přípravek s ochranným slunečním filtrem 25-50+.

Klienti se sklonem k pigmentacím by měli výše uvedené dodržovat permanentně bez ohledu na laserový výkon. Po zákroku aplikujte na ošetřené místo přípravky dle doporučení lékaře. Do úplného zhojení nenoste hrubý, těsný, dráždivý oděv. Ošetřené místo nestlačujte, neškrábejte ani případné puchýřky či stroupky nestrhávejte, ošetřujte dle pokynů lékaře a vyčkejte, až se samovolně odloučí.


Pro komunikaci s námi můžete využít i kontaktní formulář: