Splňte si svůj sen o dokonalé postavě

Díky unikátnímu přístroji EMSCULPT NEO


Poznejte jedinečný přístroj pro redukci tuku, zpevnění svalstva a formování postavy, na který nedají dopustit ani celebrity, jako je Kim Kardashian, Jennifer Lopez, Megan Fox nebo Olivia Culpo. Vyzkoušet na vlastní kůži ho nyní můžete exkluzivně v Anti Aging klinice A2C. 

Život s perfektní postavou, kterou jste si vždycky přáli, je hned o něco jednodušší. Vypadáte skvěle, máte víc energie a v obchodech už nevybíráte jen tmavé oblečení, což se samozřejmě odrazí také na vaší psychické pohodě. A protože každý z nás ví, jak moc je aktivní pohyb pro redukci váhy důležitý, snažíme se na něho v nabitém týdnu najít alespoň chvilku čas. Jenže všudypřítomný stres a špatná životospráva nám veškeré snahy vytěžit ze sportu maximum poněkud kazí.

Zastavila se i vaše váha na bodě mrazu a nechce se pohnout směrem dolů? Pak je na čase vystoupit ze zajetých stereotypů a vyzkoušet nový impulz, díky kterému začne tělo spalovat tuky hned o něco líp.

 

 

Víc, než jen hubnoucí přístroj
 

EMSCULPT NEO se od ostatních tradičních neinvazivních přístrojů velmi liší. Zatímco ty klasické působí pouze na tuk a pomáhají tak „jen“ snižovat obvod pasu, EMSCULPT NEO jako jediný cílí i na svaly. Kromě spalování tuku tak pomáhá budovat také svalovou hmotu, která přirozeně urychluje metabolismus, a tím zase usnadňuje hubnutí. Klinické studie dokonce prokázaly, že se během ošetření EMSCULPT NEO zvyšuje nejen velikost svalových buněk a vláken, ale také jejich počet, což vede ke zvětšení svalového objemu v průměru o 25 %!

Jedno ošetření vám zabere pouhých 30 minut a nevyžaduje žádnou rekonvalescenci – z kliniky tak můžete jít klidně do práce, nebo se věnovat jakýmkoliv jiným aktivitám.

 

 

Revoluční technologie
 

Přístroj EMSCULPT NEO vytvořila americká společnost BTL Aesthetics na základě letitých výzkumů. Po několika nepodařených pokusech nakonec svůj svatý grál objevila v kombinaci vysoce intenzivních magnetických impulsů, kterým se říká HIFEM a vysokofrekvenční energii, jež je známá pod zkratkou RF. Úkol to ale nebyl snadný – do té doby nebylo možné tyto dvě technologie vzájemně kombinovat a současně vpravovat do tkání. Společnost BTL Aesthetics proto musela vyvinout vlastní ošetřovací nástavec, který by tuto odvážnou vizi umožnil. A naštěstí se jí to podařilo! 

Přístroj, jenž je schválen FDA a medicínsky certifikovaný, funguje na principu tisíců svalových kontrakcí, které působí přesně tam, kde mají a kterých byste přirozenou cestou, a to dokonce ani v rámci intenzivního sportovního tréninku, nikdy nedosáhli. Díky RF se tuková tkáň do čtyř minut zahřeje na 43–45 °C, což zvyšuje destrukci tukových buněk. Díky speciálnímu ošetřovacímu aplikátoru udržuje přístroj tkáň v teple, ale ne v horkém stavu, a je tak naprosto bezpečný. Stahování svalového vlákna má pak na starosti technologie HIFEM+, která toho dosáhne s nevídanou intenzitou - během 30 minut odpovídá tato koncentrace svalů 20 000 kliků, dřepů, sed lehů nebo shybů. V rámci jednoho ošetření je pak staženo 90 až 100 % svalových vláken v dané oblasti, což vede k budování nové svalové hmoty a k vyrýsování postavy.

Jak ošetření probíhá?
 

Unikátní ošetření EMSCULPT NEO je vhodné téměř pro každého dospělého člověka, který chce zhubnout, vypadat skvěle a mít lepší kondici. V rámci tréninku podstupuje proceduru řada vrcholových sportovců. Nejen, že jim pomáhá dostat se rychleji do formy, ale také zlepšuje jejich sportovní výkony. Program přináší výsledky u všech klientů, jejichž hodnota BMI dosahuje až čísla 35! Pro dosažení optimálních výsledků jsou obvykle zapotřebí 4 třicetiminutová sezení, která by mezi sebou mělo dělit 5 – 10 dní. Ideální je podstoupit ošetření jednou týdně po dobu 4 týdnů. Pro ještě lepší výsledky nabízíme klientům Anti Aging kliniky A2C možnost zakoupit si 6 ošetření za zvýhodněnou cenu.

První tři až čtyři minuty vás během ošetření bude doprovázet mírně hřejivý pocit, následně pocítíte lehké kontrakce v oblasti břicha, které připomínají masáž lávovými kameny. Procedura má dvojí kontrolu – v každém aplikátoru je instalovaný senzor, jenž v reálném čase hlídá teplotu pokožky a zabraňuje tak jakékoliv komplikaci. A pak s vámi bude po celou dobu sestřička, která se postará o vaše pohodlí. Po zákroku můžete normálně fungovat tak, jak jste zvyklí. V některých případech se může objevit mírné zarudnutí v dané oblasti, které ale velmi rychle zmizí.