KOMPLEXNÍ PREVENTIVNÍ DIAGNOSTIKA


Anti-Aging medicína se zaměřuje na preventivní testování celkového zdravotního stavu a řeší drobné deficity již v jejich prvopočátku. V současné době víme, že čím dříve se o sebe začneme starat, tím efektivněji zpomalíme stárnutí celého organismu.

V rámci preventivní diagnostiky provádíme komplexní vyšetření všech biochemických, zánětlivých  a nádorových markerů. Podrobně se zaměřujeme na testování hormonů, především na zjišťování hodnot hladiny kortisolu, hormonu mládí DHEA, melatoninu, estradiolu a progesteronu z krve i slin.

Výhodou testu ze slin je zachycení dynamických změn hladin těchto hormonů v souvislosti s fyziologickým denním cyklem. Toto vyšetření je významné především u testování profilu kortisolu. Zejména při velké únavě, chronickém stresu a vyčerpání. Při poruchách spánku lze zase testovat melatonin profil a následně nastavit individuální dávku tohoto „hormonu spánku“.

Cílem je nastavení co nejefektivnějšího programu hormonální léčby, která u nás probíhá nejšetrnějším způsobem skrze na míru připravené hormonální krémy, podjazykové tablety nebo kapsle.

 

 


BIO-IDENTICKÁ HORMONÁLNÍ TERAPIE

Více

Pro komunikaci s námi můžete využít i kontaktní formulář: