Laserová depilace - trvalé odstranění ochlupení

Na klinice A2C pracujeme s nejmodernějším typem laseru GentleLASE americké firmy Candela. Jedná se o alexandritový laser pracující na vlnové délce 755 nm. Vysoká energie laseru umožňuje jedním výstřelem epilovat oblast o průměru až 18 mm. Největší pracovní stopa z řady epilačních laserů na trhu spolu s integrovaným dynamickým chlazením kůže DCD chránicím pokožku představují rychlou, bezpečnou a komfortní epilaci všech typů kůže.


Jde o metodu postupného odstraňování nežádoucího ochlupení, při které dochází k částečnému či k úplnému poškození buněk vlasové cibulky, a tím k jejímu zničení, v těchto místech pak postupně rostou vlasy stále jemnější, až nenarostou vůbec.

 

Paprsek laseru cíleně ničí vlasové cibulky hned několika způsoby najednou, nejvíce efektivní je z nich působení na pigment obsažený v cibulce, kterou si paprsek sám vyhledá, aniž by poškodil povrch pokožky. Účinně jsou však zasaženy pouze chloupky, které se nacházejí v takzvané růstové fázi svého růstu = anagenu. Vzhledem k tomu, že chloupky se vyskytují v různých růstových stádiích, je nezbytné ošetření v určitém časovém intervalu opakovat, aby byly poškozeny i další chloupky, které mezitím dospěly do této aktivní etapy růstového cyklu.

 

 

  • Ceník laserové depilace

Ošetřovaná oblast Cena v Kč
Horní ret od 1 200,-
Brada od 1 800,-
Tváře od 2 700,-
Oblast mezi obočím od 500,-
Korekce obočí od 1 500,-
Krk + brada od 3 500,-
Podpaží (obě) od 3 500,-
Okolí bradavek od 1 000,-

Ošetřovaná partie Cena v Kč
Bikiny line od 4 000,-
Intimní partie od 5 000,-
Podbřišek od 2 000,-
Horní končetiny od 8 000,-
Předloktí od 5 500,-
Paže od 2 800,-
Hřbet ruky od 1 500,-
Dolní končetiny od 14 000,-
Lýtka od 8 000,-
Ošetřovaná partie Cena v Kč
Stehna od 7 000,-
Hýždě od 2 500,-
Záda od 15 000,-
Břicho od 2 500,-
Hrudník od 10 000,-
do 20ti pulsů 70,- / puls
21 - 100 pulsů 1 300,- + 40,- / puls
101 - 200 pulsů 3 100,- + 30,- / puls
201 a více pulsů 4 100,- + 20,- / puls

 

 

 

Ideální pro tento laserový výkon je světlá kůže s tmavými chloupky, ale s unikátním systémem chlazení, kterým je laser opatřen, lze ošetřit různými parametry i kůži mírně opálenou či tmavší typy. Optimální přípravou je před touto laserovou léčbou chloupky oholit, ale netrhat pinzetou, strojkem či voskem apod., chloupky by měly být dlouhé cca 1-3 mm. Zákrok není vlastně bolestivý, pocitově lze přirovnat ke štípání, je však velice rychlý: např. ošetření horního rtu a brady trvá několik minut. U citlivých míst a rozsáhlejších ploch lze využít znecitlivujícího krému, který musí být na kůži nalepen přibližně hodinu před zákrokem. Část zasažených chloupků v kůži může ještě několik dnů přetrvávat, ty postupně vypadnou, můžete je ovšem i odstranit pinzetou. Bezprostředně po ošetření může být přítomno zarudnutí a palčivost, které během několika minut až hodin zmizí, jen ojediněle u citlivých osob se může objevit otok, puchýřky, stroupky, event. změny pigmentace - ztmavnutí či zesvětlení kůže.

V průběhu léčby laserem, tedy i v průběhu hojení, nevystavujete ošetřenou část těla slunečnímu záření a používejte výhradně lékařem doporučený přípravek s ochranným slunečním filtrem 25-50+. Klienti se sklonem k pigmentacím by měli výše uvedené dodržovat permanentně bez ohledu na laserový výkon. Po zákroku aplikujte na ošetřené místo přípravky dle doporučení lékaře. Do úplného zhojení nenoste hrubý, těsný, dráždivý oděv.Pro komunikaci s námi můžete využít i kontaktní formulář: