Estetická medicína


Naše pleť začíná stárnout již od 25. roku života. Stárnutí je ovlivněno z velké míry našimi geny a hormony. Další zásadní vliv má individuální zdravé stravování dle ALCAT testu a doplňování vhodných vitamínů a minerálů pro pleťové buňky. 

Jenomže krásu a mladistvost tváře nedělá jenom nepřítomnost vrásek, ale především plný objem. Měkké i tvrdé tkáně s přibývajícím věkem bohužel ztrácejí na objemu, což vede k dojmu stárnoucí tváře, s nevýraznými, uvolněnými konturami. Díky injekčním výplním lze ztracený objem doplnit. Současně se tím vyrovnají povolené obličejové kontury.

Injekční výplně na bázi kyseliny hyaluronové patří k jedněm z mála přípravků, které lze využít i k omlazení krku. Na něm se nachází velmi tenká kůže, což je značně limitující pro estetická ošetření. Revitalizovat pomocí injekčních výplní lze také dekolt nebo hřbety rukou.

Samostatnou kapitolu pak tvoří injekční výplně využívané ke zvětšení objemu rtů, kde jsou velmi oblíbeným a jednoduchým řešením v případě úzkých nevýrazných rtů nebo rtů dehydratovaných.

 

 

Na A2C klinice používáme pouze nejkvalitnější švýcarské přípravky značky BELOTERO, u kterých jsme si naprosto jisti jejich kvalitou. Pro dokonalý výsledek je možné injekční výplně kombinovat s celou řadou dalších metod. Ideální je propojení například s mezoterapií, plazmaterapií, laserovou rejuvenací nebo aplikací exosomů.

Zároveň často ošetření kombinujeme s infuzní regenerační terapií, kdy se přímo do žíly aplikují další vitamíny, minerály, aminokyseliny a extrakty kmenových buněk. 


Laserová rejuvenace

Laserová depilace

Lifting bez plastické operace

ODSTRANĚNÍ DROBNÝCH ŽILEK A PIGMENTACÍ KŮŽE

Lipotransfer

Plazmaterapie

Mezoterapie

EMSCULPT NEO