Laserová rejuvenace


V jedné své pohádce vypráví Jan Drda příběh o chytrém chasníkovi, který namluví bohaté mlynářce, že má recept na elixír věčného mládí. Přiměje ji, aby si připravila "koupel" ze syrových vajec. Když pak vaječná hmota začne na pokožce tuhnout a stahovat ji, mlynářka se raduje:


"Funguje to! Už cítím, jak mládnu!"


V dnešní době naštěstí máme k dispozici sofistikovanější a hlavně doopravdy účinné způsoby, jak vypnout a omladit pleť. Jednou z nich je rejuvenace pomocí laseru – metoda, která umožňuje redukovat a zpomalit proces stárnutí pleti, zlepšit její kvalitu a vzhled.

CO DOKÁŽE LASER
 

Vrásky v obličeji, zhrubělá kožní kresba, rozšířené cévky a póry, pigmentace a snížený kožní tonus – to jsou nejčastější důvody k ošetření pleti rejuvenací. Laser zpomalí ochabování kožní vazivové tkáně, které má na svědomí ztrátu pružnosti a pevnosti, tedy vlastně stárnutí. 

 

 

Nejnovějším typ vysoce výkonného alexandritového laseru GentleLASE americké firmy Candela, patří v současnosti k těm nejlepším laserům na světě," vysvětluje MUDr. Monika Golková, primářka Anti-Aging kliniky A2C v Praze.
 
„Ozářením pokožky laserovým světlem dojde k prohřátí vazivové vrstvy a nastartování nové tvorby kolagenních a elastických vláken. Pleť se stává hladší, vypjatější, zlepšuje se povrchová textura, redukují se drobné cévky, nerovnosti, rozšířené póry a jemné vrásky.“ GentleLASE je vybaven dynamickým chlazením, které pokožku ochlazuje, chrání ji a zároveň působí analgeticky. Ošetření představuje šetrný, neinvazivní zákrok, který vás nevyřadí z běžných denních činností. Po zákroku je vám na klinice aplikována unikátní Anti-Aging Ice Mask. Chladivá maska pleť účinně zklidní, dostatečně ji hydratuje a zkrátí tak dobu "odpočinku" po zákroku. Podporuje tvorbu kolagenu a elastinu, rychlost hojení a má dlouhodobý léčebný efekt. Zákrok trvá cca 20 minut, pro maximální účinek je doporučována kúra tří až pěti ošetření v intervalu 4 – 5 týdnů, a to jednou ročně. Laser GentleLASE je také posledním výkřikem laserových epilačních technologií. Vysoká energie zařízení umožňuje jedním výstřelem epilovat oblast o průměru až 18 mm.

Ošetřovaná oblast Jednotlivé ošetření Předplatné kúry 5-ti ošetření
Celý obličej 4 900,- Kč 23 000,- Kč (1 ošetření za 4 600,-)
Krk 3 500,- Kč 16 000,- Kč (1 ošetření za 3 200,-)
Obě tváře 3 500,- Kč 16 000,- Kč (1 ošetření za 3 200,-)
Dekolt 4 900,- Kč 23 000,- Kč (1 ošetření za 4 600,-)
Celý obličej, krk, dekolt 8 500,- Kč 39 000,- Kč (1 ošetření za 7 800,-)

 Pro komunikaci s námi můžete využít i kontaktní formulář: