REVITALIZAČNÍ TERAPIE


Vysoce dávkovaná vitamínová infuzní terapie je nejefektivnější formou, jak dostat do těla nejdůležitější vitamíny, minerály a antioxidanty. Velké úspěchy sklízí po celém světě a exkluzivní kliniky tak nabízejí svým klientům možnost, jak významně podpořit imunitu, zregenerovat buňky celého těla, bránit se opakovaným infekčním onemocněním a snižovat vysoký oxidativní stres, který urychluje stárnutí i nemoci. Infuzní terapii doporučujeme podstoupit zejména při větším zatížení organismu, při výkonnostním sportování, únavě, dlouhodobé stresové zátěži a psychickém vypětí, ale také při opakovaných respiračních infektech, alergiích, nebo jako podpůrnou léčbu některých nádorových onemocnění.

Před aplikací infuzní terapie je nutné podstoupit laboratorní vyšetření. Jedná se o bezbolestný komplexní odběr krve, který nám pomůže sestavit infuzi přímo na míru. Jedině tak si můžete dopřát ten nejlepší koktejl vitamínů, směsi minerálů, aminokyselin a antioxidantů pro podporu imunity a zpomalení stárnutí.

RevitalizacniTerapie

 

 

 

Již několik let nabízíme u nás na klinice A2C Anti-Aging Clinic v rámci detoxikační a regenerační terapie vysoce dávkované infuze speciálně vytvořených směsí, jež mají vysoký antioxidační účinek. 

Dodáme vašemu tělu infuze přímo na míru, které zaručeně posílí vaši imunitu. 

S koktejly mládí (jak jim říkáme) máme dlouholeté zkušenosti a podáváme je hlavně pro podporu imunity, k regeneraci kolagenu a elastinu, pro podporu mozkových neurotransmiterů, větší energii a vitalitu.

Kupříkladu chřipkový vir se zarazí již v prvotní fázi onemocnění.

Kromě posílení obranyschopnosti mají infuze pozitivní vliv na zpomalení stárnutí organismu nejen zevnitř, ale také navenek. 

 

 

 


Pro komunikaci s námi můžete využít i kontaktní formulář: