Hollywoodské koktejly mládí


Principem detoxikační a regenerační terapie na Anti-Aging Clinic A2C jsou  speciálně vytvořené směsi látek s vysoce antioxidačním účinkem.

Působí na celkovou regeneraci a rejuvenaci organismu. Díky urychlení těchto procesů se zlepší fungování těla, jeho odolnost vůči škodlivým virům a navenek vyjde vaše přirozená krása. Podstatnou roli má antioxidační účinek přispívající ke zpomalení procesů stárnutí uvnitř organismu.

Antioxidační proces má pro organismus příznivé účinky. Dochází ke snižování pravděpodobnosti vzniku srdečně-cévních chorob a některých typů rakoviny. Antioxidační látky jsou také prevencí proti působení tzv. volných radikálů v organismu, které způsobují degenerativní změny v buňkách a nenávratně poškozují DNA.

Pozitivní působení těchto na míru připravených koktejlů je nejdříve zřejmé především na pleti, která se stává projasněnou. Postupně se vyhlazují drobné vrásky, tmavé kruhy a váčky pod očima mizí, a snižuje se tvorba pigmentových skvrn. Následně i tělo samo pocítí dávku speciální směsi látek a začne přímo hýřit energií a vitalitou.

 

 

MODERÁTORKA PETRA SVOBODA

"Dopřávám si pravidelně Hollywoodské koktejly mládí a cítím se skvěle."

Více

Pro komunikaci s námi můžete využít i kontaktní formulář: