MÉDIA


ČAS JE V HLAVĚ - HARPER'S BAZAAR

Lidstvo se snažilo najít klíč k věčnému mládí po staletí a nikdy nebylo blíž než nyní. Zpomalením procesu stárnutí se zabývá celý medicínský obor. Jaké jsou žhavé novinky anti-agingu? 

Více...


Regenerační medicína

Vědci ve sterilních laboratořích zkoumající pod mikroskopy buňky, které mají lidem zajistit dlouhotrvající mladistvý vzhled a zdravím překypující organismus. Může se vám to zdát jako scéna z povedeného sci-fi filmu, v blízké době se to může stát prostou realitou. 

Více...


Doktorka Makropulos - Vlasta

Trochu se bojím, že se na mě za tenhle titulek bude doktorka Monika Golková zlobit. Jenže stejně jako hrdinka Čapkova dramatu je ztělesněním boje proti stárnutí. Na rozdíl od ní ale nabízí tohle kouzlo všem, protože je specialistkou takzvané anti-aging medicíny.

Více...


JAK STÁRNOUT DO KRÁSY - ŽENA A ŽIVOT, 11/2015

A k tomu být zdravá, spokojená a plná energie? Opravdu to jde, nebo je to spíš utopie? Odbornice na anti-aging medicínu Monika Golková si myslí, že ano. Stačí k tomu pár jednoduchých kroků.

Více...


ANTI-AGING KLINIKA A2C V POŘADU SAMA DOMA

MUDr. Monika Golková, primářka kliniky A2C, byla hostem pořadu Sama Doma, kde pohovořila na téma Vitamíny pro život a zdraví.

Přehrát záznam pořadu


PROMĚNY MODERÁTORA KARLA VOŘÍŠKA: SHODIL UŽ 9 KILO!

Otoky jsou tytam a váha ukazuje o 9 kilo méně! Karel Voříšek se mění doslova před očima. Je z něj zcela nový člověk!

Více...

GENY ŠTÍHLOSTI - DIETA

Je na vás vidět každý list salátu, zatímco kamarádka s poctivým českým jídelníčkem by se svou postavou mohla po večeři vyskočit rovnou na módní molo? Mohou za to geny. To ale neznamená, že je máte obvinit z toho, jak vypadáte a přestat se snažit.

Více...

ANTI-AGING: CO NOVÉHO ZJISTILI VĚDCI - MOJE ZDRAVÍ

„Stárnutí je jako manželská dvojice – když jsou oba mladí, komunikují mezi sebou velice dobře. Ale časem, jak žijí v těsné blízkosti po mnoho let, se komunikace zhoršuje, až se úplně rozpadne,“ říká primářka certifikované Anti-Aging kliniky A2C MUDr. Monika Golková.

Více...

JAK SE BOHATÍ UDRŽUJÍ: HORMONÁLNÍ KRÉMY - FIRST CLASS

Jste na jednání. Proti vám sedí muž, který doslova usíná, má problém soustředit pozornost. Příčinou únavy i během dne bývá nedostatek testosteronu. Nebo vás uvítá žena mezi čtyřicítkou a padesátkou s povislými rysy obličeje a kůží na pažích. Zdá se plačtivější, snad každá maličkost jí rozhodí. Příznak ubývání estrogenu, růstového hormonu a progesteronu. Hormony ovlivňují v těle skoro všechno, zvenku i zevnitř. Když se pak skloubí medicína s kosmetikou, vznikne malý zázrak: kelímek, který obsahuje přesně to, co tělu schází. Je to krém na míru.

Více...

MONIKA GOLKOVÁ - K VLASTNÍ FIRMĚ KROK ZA KROKEM - FIRST CLASS

Kdekdo by si přál být ve své zemi prvním nebo jediným v perspektivním oboru. Monika Golková je. Neplánovala to. Při dvou malých dětech využila příležitost, a ta ji hřeje u srdce. Pro Česko objevila medicínu proti stárnutí – obor, který nejen léčí. hlavně nemocem předchází. Stala se první certifikovanou Anti-aging specialistkou u nás a její původně skromná ordinace narostla během 8 let do privátní kliniky na prestižní adrese v Praze 1. „Život mě ujistil, že když něco chcete a jdete si za tím, splní se vám to,“ říká v čerstvých čtyřiceti letech.

Více...

ANTI-AGING KLINIKA A2C V POŘADECH SAMA DOMA A VIP ZPRÁVY

MUDr. Monika Golková, primářka kliniky A2C, byla hostem pořadu Sama Doma, kde pohovořila o problematice stárnutí: záznam pořadu

Návštěva moderátorky Kláry Doležalové na klinice A2C:  záznam pořadu


ZA 5 DNÍ VYŘEŠENÁ HÁDANKA: KTERÉ JÍDLO MI KRADE SÍLU? - FIRST CLASS

Co tělo žádá, to asi potřebuje – říká staré pořekadlo. Pak je však záhadou, proč jsem po oblíbeném jídle jsem unavený, mám náladu pod psa, nafouknuté břicho, hlava mi tluče o překot nebo mi vyskočí vyrážka.

Více...


SVĚŽÍ A KRÁSNÁ I PO 40? ZKUSTE BIOIDENTICKÉ HORMONY - VLASTA

Udržet si zdraví, krásu a elán co nejdéle chce každá z nás. A v dnešní době k tomu máme řadu šikovných pomocníků. Jedním z nejúčinnějších bioidentické hormony.

Více...


Co naše nadledvinky? - Wellness magazín

Anti–aging je komplexní preventivní medicína. Našim cílem je, aby se člověk dožil vysokého věku v co nejlepším zdravotním stavu, říká MUDr. Monika Golková, primářka první certifikované Anti-aging kliniky v Praze.

Více...


STRES SE NENOSÍ - MOJE PSYCHOLOGIE

Ještě nedávno bylo módní pořád někam spěchat, mít tunu povinností a hlavu „jako pátrací balon“. Dnes už naštěstí víme, že nadměrný stres nám škodí. Naší duši, tělu, ale i kráse!

Více...


MÁTE FAKT INTOLERANCI? - COSMOPOLITAN

Zase máte nafouklé břicho, průjem nebo vyrážku? Než se radikálně rozhodnete, že je to nesnášenlivost lepku nebo alergie na mléko, čtěte tohle. Víme, kdy se léčit, ale kdy ne!

Více...


BIOLOGICKÝ VĚK: VÍTE, KOLIK VÁM SKUTEČNĚ JE? - PERFECT WOMAN

Samozřejmě víte přesně, jaký údaj máte v občance. Ale víc než „kalendářní“ věk o vás prozradí věk biologický. I o vašem skutečném stáří!

Více...


Kmenové buňky jako zdroj krásy

Exkluzivně v A2C Anti-Aging Clinic, jediné certifikované klinice na medicínu proti stárnutí v České republice, nyní máte ojedinělou možnost vyzkoušet terapii budoucnosti.

Více...


Hormonální dieta jež pobláznila Hollywood

Touha po dokonalých tělech nutí vědce vymýšlet stále účinnější způsoby hubnutí. Mezi ty nejnovější, jež pobláznily dokonce i Hollywood, patří hormonální dieta, která je založena na těhotenském hormonu hCG.

Více...


Kmenové buňky jako moderní elixír věčného mládí

Nad sestavením receptu elixíru mládí strávila mnoho let svého života řada alchymistů a mudrců. Snad největší úsilí na tomto poli se dá připsat alchymistům ze dvora císaře Rudolfa II., který byl myšlenkou a touhou po věčném mládí až posedlý. Přestože do bádání investoval nemalé finance, kouzelný lektvar mu nikdo nepřinesl. Dokáže ho najít současná věda?

Více...


Káva jako zdroj mládí

Máte špatné svědomí kvůli přílišné konzumaci kávy? Buďte v klidu a honem si uvařte další šálek, vzkazují vědci a vysvětlují, že čím více kávy vypijete, tím více svému tělu prospějete.

Více...

Provařte se ke kráse - Marianne

Obsah lednice je pro stav vaší pleti důležitější než to, co máte v kosmetické taštičce. Díky jinému přístupu k vaření můžete být totiž nejen lehčí, ale i o pár let mladší. Suroviny bychom si měli dopřávat stejně kvalitní jako třeba kosmetiku.

Více...


Potřebujete doplňky stravy?

Doplňky stravy jsou všude okolo nás, jen jejich role je nejistá. Žádný doktor vám nepotvrdí ani nevyvrátí, že doplňky stravy podporují zdraví člověka a prodlužují život. Co si tedy máme o doplňcích stravy myslet? Mohou pro nás být zdroje zdraví a krásy?

Více...


Nastartujte svůj mozek

Dobře fungující mozek je základem správné činnosti celého organismu. Zapomnětlivost, únava, změny nálady, poruchy spánku a trávení, potící se ruce, třes a další potíže mohou být signálem, který ukazuje na to, že mozek neprodukuje dostatečné množství látek nutných k nervovému přenosu v buňkách. Někdy k odstranění potíží stačí jen vyladění jídelníčku.

Více...


Lucie Bílá se stárnutí nebojí

Lucii Bílou není třeba představovat, zná ji snad každý, jak se kdysi říkalo, od Šumavy k Tatrám. Nicméně nebude na škodu zmínit její současné aktivity, momentálně ji nejvíc času zabírá koncertní turné Bílé Vánoce. Takže právě k nim logicky směřovala první otázka …

Více...


Anti-Aging medicína – Omládněte přirozenou cestou - Travel Fever

Kam se specializovaný obor medicíny, Anti-Aging, od svého zavedení před pěti roky posunul a co nového můžete na klinice podstoupit?

Jediná certifikovaná klinika Anti-Aging medicíny A2C se nachází v samém centru Starého města a překvapí vás svoji exkluzivní nabídkou omlazujících metod na světové úrovni.

Více...


Když spánek zlobí

Spánek je životně důležitý a nezbytný pro správné fungování našeho organismu. Ač to tak na první pohled nevypadá, v našem těle během něj probíhá mnoho významných procesů od tvorby hormonů až po upevňování paměti. Proto objeví-li se poruchy spánku, není to žádná legrace.

Více...

Nový koncept péče o tělo

Hormonální produkce s věkem klesá a hormony jsou jakýmisi biologickými hodinami pleti. Udržují pleť krásnou a svěží. Jsou zodpovědné za správnou produkci kolagenu a elastinu, zdravou hydrataci pleti a její buněčnou regeneraci. Jak je ale přirozeně doplnit a zůstat krásná?

Více...


Hon na tuky - Luxury Guide

Ruku na srdce – nějaký přípravek, který má v těle likvidovat tuky, si koupil alespoň jednou v životě každý z nás. Mnozí si dokonce objednali na internetu cosi "zaručeného", co fungovalo spíš jako hřeb do jejich rakve. Které preparáty tedy skutečně fungují a nepřinášejí riziko?

Více...


Jak o sebe pečují odbornice na zdraví? - Žena a život

Existuje elixír mládí? Nebo zaručený recept, jak se vyhnout v těchto měsících chčipce? Jak správně pečovat o své tělo? Jak být fit fyzicky i psychicky? To zřejmě zajímá každou z nás. Chceme být zdravé, vypadat dobře a cítit se skvěle. A tak jsme se zeptaly těch nejpovolanějších. Co ony, které dennodenně řeší zdraví druhých, považují za důležité a jak se o sebe starají ony.

Více...


Kde se vrátit do kondice. Anti-Aging klinika s certifikací - TOP CLASS

Vzhled je jednou z nejdůležitějších komodit zvyšujících šanci na úspěch. A nejde jen o práci. Ženám je zbytečné vymlouvat, že kdo nemá vypnutou pleť, jako by nebyl. Jenže nestárne jen pokožka. Co nejlepší celkový zdravotní stav jednotlivce dokáže obstarat pozoruhodná, jediná certifikovaná Anti-Aging klinika A2C se specializovanými laboratořemi z celého světa!

Více...


Jste (in) tolerantní? - Glanc

Máte deprese? Ekzémy? Bolí vás klouby? Možná za to může „děravé“ střevo. Jídlo totiž může léčit, ale taky ubližovat. 

Více...Pro komunikaci s námi můžete využít i kontaktní formulář: