Veronika


Martina


Od svých 40. narozenin jsem se rozhodla, že budu pracovat na svém zdraví a podstoupila jsem ALCAT test na Anti-Aging Clinic A2C. Jakmile jsem po týdnu obdržela výsledky, pustila jsem se do díla ☺

A moje poznatky? Cítím se odpočinutá, bolest hlavy na kterou jsem trpěla v podstatě permanentně - se za tu dobu dostavila jen asi 2x a to v takové míře, že nebylo potřeba nic řešit léky ...stačil mi jen zvýšený přísun tekutin. Cítím se vyrovnaně, bez stresu.... a i okolí si všimlo mé změny, podle jejich slov jsem omládla.☺A co víc, byť mám vyřazeny nějaké potraviny, tak necítím žádný "absťák" a to je známka toho, že moje tělo dostává co potřebuje. Jo a abych nezapomněla, daří se mi upravovat váhu, a to zcela pozvolně a bezbolestně. Vřele na Vás předávám kontakty a doporučuji.

V prvním týdnu to byla taková beznaděj, co vlastně vařit, neboť se s manželem rozcházíme v tom, co smí podle testu on a co mohu já, ale teď s přibývajícím časem se nějak usazujeme a už to není takový problém. Měla jsem podle testu silnou reakci na Candidu a mám mít vysazený cukr a kvasnice. Hodně mi pomohlo také vysazení fruktozy, jak mi paní doktorka poradila. 

Abych to shrnula: ALCAT test mi pomohl omládnout, zhubla jsem, nemám nafouklé břicho, nebolí mě hlava a mám mnohem více energie, takže zvládám práci, rodinu, ale i všechny moje koníčky, na které jsem už předtím neměla sílu.

 

 

Jan