KMENOVÉ BUŇKY JAKO ZDROJ KRÁSY

Exkluzivně v A2C Anti-Aging Clinic, jediné certifikované klinice na medicínu proti stárnutí v České republice, nyní máte ojedinělou možnost vyzkoušet terapii budoucnosti.

Pomocí kmenových buněk je možné zpomalit stárnutí organismu a opravovat chyby vzniklé dělením buněk během procesu stárnutí. „Použití kmenových buněk v boji proti procesu stárnutí a v rámci obnovy poškozených tkání není úplně novou myšlenkou. Terapii kdysi na švýcarské klinice podstupoval i Charlie Chaplin, tehdy šlo o kmenové buňky získané z tkání ovcí. V současné době se v Anti-Aging medicíně využívají pročištěné extrakty z embryonálních prekurzorových kmenových buněk,“ vysvětluje MUDr. Monika Golková, primářka Anti-Aging kliniky A2C.


ODBOURÁNÍ ÚNAVY
 

Terapie pomocí kmenových buněk má své místo například v léčbě chronického únavového syndromu. Kmenové buňky mají v organismu podpořit proces regenerace a posílení imunitního systému tak, aby člověk snáze zvládal dlouhodobý stres a lépe se vyrovnával se stavy souvisejícími s vysokým pracovním nasazením, které jsou typické pro současnou dobu.

CESTA KKRÁSE
 

Síle účinku kmenových buněk věří mnoho žen, sahají po nich v rámci péče o svou pleť. Extrakty kmenových buněk se používají jako alternativní metody vyhlazování vrásek a omlazení pokožky. „Výtažek z kmenových buněk posiluje pružnost kůže a hydrataci pleti. Metoda je neinvazivní a bezbolestná, protože není nutné sérum zanášet injekčně do hlubších vrstev kůže,“ popisuje Monika Golková.

 

 


VYROVNÁNÍ ZDRAVOTNÍHO STAVU
 

Pomocí kmenových buněk je možné řešit i trávicí problémy. Smyslem terapie je regenerace střevních tkání. Zvyšuje se celková obranyschopnost organismu, schopnost komplexní regenerace a vstřebávání důležitých živin. Díky tomu je člověk méně unavený a více odolný vůči infekčním onemocněním.

Účinky kmenových buněk je dobré podpořit například dietou, která je založená na vyloučení problémových potravin z jídelníčku. „V současné době je možné se nechat otestovat pomocí ALCAT testu na více než dvě stě potravin nebo jejich složek, které mohou způsobit potravinovou intoleranci. Pokud se tyto potraviny vynechají, dochází k rychlejšímu zhojení střevní sliznice a rychlejší regeneraci celého organismu,“ popisuje primářka.

PRACUJÍ PŘÍMO NMÍRU
 

Výhodou terapie kmenovými buňkami je, že pronikají k cílené buňce a účinkují přesně na místě, kde je jejich efekt očekáván. Na jiném místě neúčinkují, tím se minimalizují nežádoucí vedlejší efekty.

Klinika A2C Anti-Aging Clinic nabízí řadu omlazovacích programů a kúr zaměřených na celkovou regeneraci pomocí extraktů z kmenových buněk, estetickou medicínu a rehabilitaci a specializuje se i na léčbu potíží spojených s vyčerpáním, nespavostí, depresemi či řízenou redukci váhy. Mezi její klientelu patří i bohaté osobnosti z Ruska, Číny a arabských zemí.