Kde se vrátit do kondice. Klinika proti stárnutí s certifikací. - TOP CLASS

Vzhled je jednou z nejdůležitějších komodit zvyšujících šanci na úspěch. A nejde jen o práci. Ženám je zbytečné vymlouvat, že kdo nemá vypnutou pleť, jako by nebyl. Jenže nestárne jen pokožka. Co nejlepší celkový zdravotní stav jednotlivce dokáže obstarat pozoruhodná, jediná certifikovaná Anti-Aging klinika A2C se specializovanými laboratořemi z celého světa! 

Zvýšení výkonu

Anti-aging medicína není žádná alchymie. Tato moderní a vědecká lékařská disciplína na základě upgradovaných poznatků a permanentního výzkumu vytváří ucelený a komplexní program omlazujících procedur, cílených na všechny věkové skupiny. Dokáže klást velký důraz na výkon při současném prodloužení věku, tedy na to, abychom se osmdesátky, devadesátky i třeba stovky dožili v co možná nejlepší kondici a mohli si vychutnat život, když už jsme konečně dosáhli všeho a máme vše.


Mozek ví, co schází a klinika to dodá


Mezi počátečními vyšetřeními je velmi potřebné testování mozkových neurotransmiterů a restart mozkových funkcí. V praxi to znamená, že se zjistí, které látky mozku a vůbec celému tělu chybí, a poté se doplní v co nejpřirozenější podobě. Při dlouhodobém stresu například člověk ztrácí látku GABA a pak není schopen vypnout, odpočívat. Znáte to – nemůžete usnout, a když už se to podaří, uprostřed noci se probudíte a začínáte nanovo. Pociťujete větší vnitřní úzkost, stres, víc si připouštíte problémy a s rostoucí únavou klesá výkonnost. „Cílem našeho snažení je dosažení Edge efectu – stavu, kdy se cítíme dobře, mozek je rychlý, efektivní a koncentrovaný. Zatímco my tělo přepínáme, ono samo ví, co mu schází a klinice to poví. Paradoxní je, že když člověk vyslyší své tělo, je výkonnější,“ říká primářka Anti-Aging Clinic A2C, MUDr. Monika Golková, jediná certifikovaná specialistka anti-aging medicíny v Česku s celosvětovou působností.

Vyřazení nepřítel v jídle


Na klinice půvabné blondýny se měří biologický věk orgánů, které mohou být fakticky mladší nebo starší, než praví údaj v rodném listě. Ovšem nejatraktivnější je tzv. testování potravinových intolerancí. Jisté typy pokrmů či jejich vynechávání totiž mohou vyústit v bolest hlavy, únavu, nespavost, kožní obtíže, ale mnohdy až několik hodin po jídle, kdy to již vůbec nedáváme do souvislosti s jídelníčkem. A tak polykáme prášky. Na A2C klient obdrží jasný semafor potravin: červeně vyznačené má vyloučit minimálně na půl roku, oranžové si dát maximálně jednou za měsíc a žluté rotovat jednou za čtyři dny. Ty, které se označí zeleně, si může dopřávat podle libosti. Klinika také sestaví tzv. rotační dietu, kdy ukáže různé alternativy a náhrady za potraviny, které klient nesmí. Výsledek? Zrychlí se metabolismus, zlepší se poměr mezi svalovou a tukovou hmotou, tělo vypadá pevněji a hlavně štíhleji! A to bez jakýchkoli operací a nepříjemných zásahů do těla.

Neuvěřitelné: Ve stáří jste zdravější než dnes


Zdá se to jako šarlatánství, ale je to jen obor, který fascinuje svou jednoduchostí – alespoň zdánlivou. Snaží se ale pouze naslouchat přírodě. Součástí anti-aging medicíny je provádění hormonálních testů a doplňování bio-identických hormonů nebo genetické vyšetření a prevence onemocnění, jež si neseme ve svých genech a jejich propuknutí lze předejít správnou strategií. „Anti-aging medicína je úžasná v tom, že čím hlouběji se s ní seznamujete, tím lepších výsledků dosahujete. A čím jste chronologicky starší, tím se cítíte a vypadáte lépe. Na každém člověku tak na první pohled vidíte, zda už porozuměl sám sobě,“ dodává majitelka A2C, kliniky, jejíž odbornost a úroveň vyšetření lze nalézt pouze na klinikách podobného exkluzivního charakteru v zahraničí.