Karel Voříšek


Karel Voříšek patří mezi naše nejoblíbenější televizní moderátory a zároveň je vzorem zdravého přístupu ke svému zdraví pro řadu generací. Přesto ještě před několika lety nebyl se svým vzhledem a vitalitou úplně spokojený.

Nyní se moderátor FTV Prima Karel Voříšek změnil doslova před očima. Problémy s otoky jsou pryč a váha ukazuje o celých devět kilo méně. Co za jeho problémy stálo a co musel udělat, aby se s nimi jednou provždy vypořádal?

„Zhrozil jsem se, když jsem viděl svoji fotku na pojízdném kamionu Primy. Byl jsem celý oteklý a nevěděl proč.

Zašel jsem proto za svou známou, primářkou Monikou Golkovou, a ta mi z krve zjistila, co mi v těle způsobuje záněty a přidává na váze,“ prozradil Voříšek.

Rada zněla: vyvarovat se pšenice, žita, ovsa, zvěřiny, ale taky meruněk a dýní. „A já se už bál, že skončím s pitím vína. Hlavně po ránu při pohledu do zrcadla,“ říká Voříšek s úlevou.

Za radikálním zhubnutím není úbytek tuku. „Opravdu to byly hlavně otoky. Tělu se nyní ulevilo,“ dodal moderátor. Musí si ale postupně obměnit šatník. V televizi už mu dokonce vzali nové míry. O svých zkušenostech s hubnutím hodlá dokonce vydat knížku. Můžeme se na ni těšit na Vánoce tohoto roku.