Klára Doležalová


Moderátorka Klára Doležalová je žena činu. Zvládá náročnou práci moderátorky, péči o rodinu a domácnost a v neposlední řadě nezanedbává ani svůj vzhled. Je si ovšem dobře vědoma, že při takto náročném životním tempu musí dbát i na to, aby svému tělu dodávala tolik potřebnou energii a trošku si jej hýčkala.

Klára Doležalová je velkou fanynkou preventivní medicíny. Myšlenka, že dokážeme předejít mnoha nemocem před tím, než propuknou, ji fascinuje. „Myslím si, že v budoucnu se budou lidé mnohem méně léčit, protože budou více myslet na prevenci,“ říká. O klinice A2C Anti-Aging Clinic se dozvěděla od kamaráda fotografa, který byl vždy velký labužník, a na jeho postavě to bylo patřičně znát. Jenže jednou ho potkala a byl o 16 kg lehčí a sršel energií. Kliniku se proto rozhodla navštívit i ona. „Paní doktorku Golkovou jsem navštívila a svěřila se jí, že bych chtěla mít více energie, nepadat večer mrtvá únavou, lépe spát a shodit přebytečná tři kila, kterých se nemohu zbavit. Mít větší chuť do života a více síly. Je to už rok a já musím upřímně říct, že anti-aging medicína mi změnila život,“ dodává moderátorka.

Co se stalo?

„Po úvodním pohovoru mi na klinice udělali celkový screening mého těla, čili velmi podrobné vyšetření, provedené zejména z krve. Kromě detailních informací o mém zdravotním stavu jsem se o sobě dověděla i spoustu naprosto nečekaných věcí.

Především (a to bylo alfou i omegou mé proměny k lepšímu) mi byl proveden tzv. Alcat test, čili test na intoleranci potravin. Dověděla jsem se tak velmi podrobně, co mému tělu vyloženě škodí. Po jakých potravinách mi ubývá energie, jsem unavenější, přibírám na váze apod. a naopak, co bych měla jíst víc a častěji. Absolutně to nesouviselo s objektivní zdravostí potravin, některé zdravé věci jsem měla úplně zakázané, bylo to velmi zvláštní. Nejdřív jsem myslela, že to nemohu zvládnout, taková úprava jídelníčku!?

 

 

Největší změna asi spočívala v naprostém vynechání lepku. Úplně jsem škrtla všechno, co je vyrobeno z obilné mouky, to bylo asi nejtěžší. Jenže jsem člověk velmi radikální a umím být na sebe přísná. Dietu jsem držela půl roku a prodělala neuvěřitelnou změnu. Především v tom, jak se sama fyzicky cítím. Od té doby tento test doporučuji všem kamarádům, je to mnohem, mnohem lepší než investovat do plastických operací. Vždyť dobře vypadat můžeme pouze tehdy, pokud jsme zdraví, ne?“ vysvětluje svůj nový přístup Klára Doležalová.

„Anti–Aging medicína, to je medicína proti stárnutí. Já už se stárnutí nebojím, vím, že je tady lékařská věda, která se neuvěřitelně rychle vyvíjí. A že hlavní klíč spočívá v tom, aby se člověk udržel hlavně zdravý a ve formě. A když budete zdraví a spokojení, pak budete i dobře vypadat!“„Před pár dny mne přepadla klasická viróza s rýmou a kašlem. Normálně by bylo nejlepší lehnout do postele, pít čaj a odpočívat. To si ale my, kteří pracujeme v této branži, často nemůžeme dovolit. Vím, že je velmi nezdravé přecházet nemoci, ale když to nejde jinak, mám ještě jednu záchranu. Tu jsem i v těchto dnech využila a velice mi pomohla. Navštívila jsem MUDr. Golkovou a její Anti-Aging kliniku a ta mi nabídla speciálně namíchané infuze – já tomu říkám koktejly. Spočívá to v tom, že vám během tří návštěv vpraví přímo do žíly velmi koncentrovanou dávku nejrůznějších vitamínů, minerálů a jiných, vám na míru namíchaných látek, které (vzhledem k tomu, že jdou žilou přímo do těla) vám velmi rychle nastartují imunitní reakce vašeho těla. Já dostala velkou dávku vitamínu C kombinovanou s jinými látkami a asi i díky tomu odmoderovala celý týden Zpráv na Primě. Je to takový životabudič, ale jako první pomoc absolutně skvělá věc.


Prim. MUDr. Golková:

 

"Klárka je člověk, který má obrovské znalosti v oblasti zdraví a opravdový zájem být aktivní a fit. Je mojí ideální klientkou :) Sleduje novinky a trendy, kterých je v Anti-Aging medicíně opravdu mnoho. Má velký cit pro kvalitu a dokáže výborně vnímat svoje tělo. Na naši kliniku přišla poprvé asi před rokem a od té doby omládla doslova o 9 let. Na začátku naší spolupráce měla totiž biologický věk 33 let a nyní jen 24 :) Při tom má nyní mnohem více práce a povinností než před rokem. Klárka prošla velkou změnou. Celkově zkrásněla, zhubla tři kila, ale hlavně má mnohem více energie, která z ní přímo září. Jsem zvědavá, jak bude vypadat za další rok, protože v anti-agingu člověk každým rokem mládne"

Další články: