HORMONÁLNÍ KRÉM NA MÍRU


Naše tělo si hormony produkuje samo. Jako všechno ostatní ale ani tento proces není nekonečný. Už kolem 25 roku života začíná hormonální produkce klesat, ve 30 letech se pleť stává dehydrovanou, začíná ztrácet pevnost, elasticitu a také se tvoří více mimických vrásek. Největší změny pak přichází v období menopauzy (u mužů je termín nazýván andropauza), kdy se stárnutí více než kdy dříve hlásí o slovo. Hormony udržují naši pokožku krásnou a svěží, jsou zodpovědné za správnou produkci kolagenu a elastinu, zdravou hydrataci pleti a její buněčnou regeneraci.  Jejich pokles má pak na svědomí zhoršení všech těchto faktorů. A od toho tu je hormonální krém, který znovunastolí rovnováhu.


Jak působí hormony na naši pleť?


Estrogen – hormon ženské krásy. Stimuluje syntézu kolagenu, podporuje produkci mukopolysacharidů – které stabilizují udržování vody v pleti. Zvyšuje schopnost kožních buněk dělit se a regenerovat, čímž se zmírňují hluboké kožní vrásky. Estrogen má také silný antioxidační efekt a chrání pleť proti poškození negativními vlivy prostředí. 

Progesteron – hraje důležitou roli v remodelaci kolagenu a tudíž regeneraci pleti. Zpevňuje podpůrnou vazivovou tkáň a redukuje její enzymatickou resorpci. Pleť se stává pevnější a zářivější. Progesteron má silný protizánětlivý efekt. 

Melatonin – je silným pleťovým antioxidantem. Chrání pleť proti negativním vlivům z okolního prostředí. Vytváří protekci proti slunečnímu záření a vzniku nežádoucích pigmentových skvrn. Udržuje ochranou bariéru pleti v pohotovosti a dokonce zpomaluje růst nežádoucích chloupků.

Androstanolon – dodává pleti větší pevnost. Podporuje tvorbu elastinových vláken a stabilizuje podpůrnou vazivovou tkáň.

 

 

Krém, který nám umožní omládnout

Kelímek, který svým designem na první pohled nijak nezaujme, v sobě skrývá nevídané bohatství. Kromě jiného totiž obsahuje také bio-identické hormony, které jsou totožné s hormony v lidském těle. Díky tomu je náš organismus velmi dobře snáší a jejich přítomnost v nás nevyvolává zbytečné vedlejší účinky. Tento speciální krém v lékárně ani na pultech drogérií neseženeme a v tom je také největší kouzlo jeho účinnosti. Co vyhovuje jednomu, nemusí být dobré pro jiného… Proto je krém namícháván přímo na míru každému pacientovi podle míry poškození jeho pleti a na základě zjištěných nedostatků. Na pozitiva hormonálního krému poukazuje i MUDr. Monika Golková, primářka kliniky A2C, jediného certifikovaného anti-aging institutu v České republice: „Obsažené hormony mají naprosto identickou strukturu, jako ty tělu vlastní, takže vedlejších účinků je minimum. Je šetrnější než hormonální léčba podávaná plošně, která sice u někoho funguje na 100%, ale u jiného vůbec.“


Jak to funguje?
 

Nemusíme polykat žádné prášky, které náš organismus zatěžují, stačí jednou denně namazat vrstvu krému na místo bez chloupků (nejčastěji na vnitřní stranu paží nebo stehen). Odsud se pak účinné látky uvolňují postupně během celého dne, na rozdíl od injekcí, které způsobují obrovskou nástupní hladinu, jež postupně klesá. Krém je neparfemovaný a je díky tomu vhodný i pro citlivou pokožku. Už po pár týdnech používání můžeme sledovat změny k lepšímu. Výsledkem může být pevnější pokožka, lepší paměť a dokonce i větší chuť do života.

Výroba hormonálního krému v bodech:
 

  1. Nejprve na klinice absolvujete vstupní pohovor
  2. Poté Vám bude odebrána krev, vzorek vlasů a DNA
  3. Vzorky se odešlou na screening, na němž spolupracuje Endokrinologický ústav a zahraniční laboratoře
  4. Výsledky odhalí problémy – jak aktuální, tak i ty, které by vlivem špatných návyků mohly nastat
  5. Na základě zjištěných výsledků je Vám přímo na míru namíchán Váš vlastní hormonální krém
  6. Vaše pleť a tělo začíná mládnout!

 

 

 


BIO-IDENTICKÁ HORMONÁLNÍ TERAPIE

Zpět

Pro komunikaci s námi můžete využít i kontaktní formulář: