INFUZNÍ TERAPIE S VYSOKÝMI DÁVKAMI VITAMÍNŮ PROTI CHŘIPCE, COVID-19 I RAKOVINĚ!


Vitamin C slibný prostředek pro léčbu vzácných druhů nádorů


Méně časté typy nádorů spojené s endokrinními žlázami jsou prokazatelně citlivé na kyselinu askorbovou (vitamin C). Překvapivý objev mezinárodního týmu vědců, který vedl Karel Pacák z amerického Státního zdravotního ústavu (National Institute of Health), otevírá cestu k novému a dosud netestovanému přístupu k léčbě.

Výzkum byl publikován v červencovém čísle odborného časopisu Clinical Cancer Research. Součástí týmu vědců byla Kateřina Váňová a Jiří Neužil z Laboratoře molekulární terapie Biotechnologického ústavu AV ČR v centru BIOCEV.

Objev citlivosti na vitamin C může přinést nový přístup k léčbě tzv. feochromocytomů a paragangliomů (nádory PCPG), což jsou vzácné druhy těžce léčitelných nádorů. Jedinou dosud známou cestou léčby je nyní resekce neboli chirurgické odstranění karcinomu, která ovšem – pokud se nepodaří vyjmout celý karcinom – vede nevyhnutelně k recidivě onemocnění.

Objev je zásadní a překvapivý z hlediska základního výzkumu. Zároveň přináší velký potenciál pro klinický výzkum. „Zjistili jsme, že určité typy těchto nádorů PCPG s konkrétními genovými mutacemi překvapivě silně reagují na kyselinu askorbovou, zatímco nádory bez těchto konkrétních mutací jsou rezistentní,“ vysvětluje Jiří Neužil z Biotechnologického ústavu AV ČR. Důvodem je to, že nádorové buňky s danou mutací produkují více kyslíku a železa a to ve spojení s askorbátem dokáže nádor zničit

 

 

Pandemie koronaviru

V současné době celý svět bojuje s pandemií viru CoV-SARS-2. Kromě důležitých hygienických opatření, jako je častá dezinfekce rukou, dodržování sociálního odstupu a nošení ochranné roušky, je nezbytné co nejvíce podpořit vlastní imunitní systém. Lék, která by tuto nemoc vyléčil, nebo vakcína, která by dokázala zajistit, aby proti ní byl náš imunní systém odolný, stále neexistuje. Řešením však mohou být na míru vytvořené infuze s vysokými dávkami vitamínu C, zinku a aminokyselin. Možná se této nemoci nevyhneme, ale jde o to, abychom měli lehký průběh a naše tělo bylo dostatečně silné a schopné s koronavirem bojovat.


Kam můžete na speciální infuze připravené na míru zajít?

Již několik let nabízíme u nás na klinice A2C Anti-Aging Clinic v rámci detoxikační a regenerační terapie vysoce dávkované infuze speciálně vytvořených směsí s vitamínem C, jež mají vysoký antioxidační účinek. 

Dodáme vašemu tělu infuze přímo na míru, které zaručeně posílí vaši imunitu. 

S koktejly mládí (jak jim říkáme) máme dlouholeté zkušenosti a podáváme je hlavně pro podporu imunity, k regeneraci kolagenu a elastinu, pro podporu mozkových neurotransmiterů, větší energii a vitalitu. Kupříkladu chřipkový vir se zarazí již v prvotní fázi onemocnění. Kromě posílení obranyschopnosti mají infuze pozitivní vliv na zpomalení stárnutí organismu nejen zevnitř, ale také navenek. 

Díky těmto infuzím budete odolní vůči škodlivým virům z okolí a pomohou vám při léčbě různých i závažných onemocnění. Po aplikaci ihned pocítíte, že máte daleko více energie, navíc podpoříte svou přirozenou krásu. Dojít na infuzi může kdokoliv z vás. Objednejte se, nebudete litovat.